Rafał Maślak
Rafał Maślak
RAFAŁ MAŚLAK – Mister Polski

Rafał Maślak w 2014 roku wygrał wybory Mister Polski i szturmem podbił polski show-biznes. W bardzo krótkim czasie stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w naszym kraju. Może pochwalić się ogromnym sukcesem na arenie międzynarodowej. Jako pierwszy Polak w historii zdobył tytuł Wicemistera International 2015 oraz Mistera International Internautów 2015 (otrzymał ponad milion głosów) podczas wyborów w Korei.

Ma na koncie dziesiątki sesji zdjęciowych, bierze udział w kampaniach reklamowych, pokazach mody i jest zapraszany na najważniejsze wydarzenia modowe oraz medialne. Jest jedną z największych gwiazd internetowych w naszym kraju. Jego konta w social mediach śledzi ponad pół miliona Polaków!

 

Niejednokrotnie trafiał na listy najlepiej ubranych Polaków (m.in. ranking magazynu Playboy 2015 i 2016). Od września juror programu „Supermodelka Plus Size” w Telewizji Polsat.
  • Zdjęcia
×
Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.